Pripravujeme pre Vás katalóg žartovných tričiek

NOVINKY / INFO

TRIČKO S POTLAČOU - originálne tričko s fotkou, grafickým motívom, nápisom, logom

Tričko s potlačou s motívom mimoni, zviera, Justina Biebera, Rihanny, prírody alebo svojho bábätka a mnohými inými sú moderné u každého kto chce mať cool tričko. Potlač tričiek je lacná a je založená na používaní technológie sieťotlače. Alternatívne sa môže použiť výšivka na tričko alebo technológia flex / flox / 3D.

 

Uvažujete nad výrobou trička s potlačou pre seba alebo svoju firmu? Vlastná výroba trička s potlačou sa už neopláca, lacná potlač pomocou technológie sieťotlače sprístupnila výrobu originálnych tičiek s navrhnutým vlastným motívom, žartovných tričiek, s motívmi prírody, krajiny či vlastnou fotkou už pre všetkých. Firmy často využívajú výrobu tričiek, mikín alebo pracovných a ochranných odevov s vlastným logom. Amatérski i profesionálni športovci zas chcú súťažiť v originálnych dresoch vo farbách svojho klubu alebo sponzora.

 

Klasické dámske, pánske alebo detské tričká zo 100% bavlny s potlačenou vašou fotografiou, obrázkom, motívom alebo sloganom sa vyrábajú najčastejšie v malých niekoľko kusových sériách. Ich majitelia sú svojim motívom originálni a moderní, v prípade žartovných tričiek i zábavní a budia pozornosť všade, kde sa objavia. I vy môžete mať oblečený svoj originálny motív alebo obrázok.

 

Farebné alebo biele triko s motívom vyrezaným z farebnej fólie s moderným vzhľadom sa vyrábajú technológiou flex / flox /3D.

 

Termotričká, polokošele POLO alebo vkusné dámske topy bez rukávov, rôzne druhy pracovného oblečenia, ochranného a reflexného značenia pre zamestnancov z textilného materiálu s potlačeným logom alebo nápisom sú štandardom, ktorý vyrábame vo veľkých i nikoľkokusových sériách pre firmy, živnostníkov, hotely, neziskové organizácie alebo štátnu správu.

 

Pre športovcov potláčame dresy, tričká, športové súpravy, športové tašky pre fanúšikov vyrábame hokejové, futbalové, ... a iné dresy ich obľúbených tímov, šály, čiapky a iné reklamné predmety s logom alebo motívom ich obľúbeného mužstva.

 

Tričko s originálnou potlačou môže byť zároveň vhodným darčekom ku sviatku, príjemnou spominekou na prežité udalosti (detský tábor, splav rieky, turistický pochod, ...) alebo milým prekvapením pre kolegu/kolegyňu v práci pri príležitosti jeho povýšenia alebo narodenín taktiež i bežným reklamným prezentom pre firmu.

 

Vlastná výroba tričiek s potlačou doma je zbytočne predražená vzhľadom k životnosti nažehľovačky a nízkej stálofarebnosti domácej potlače. Radšej výrobu vášho trička s potlačou zverte do rúk profesionálom. Alternatívne namiesto potlače textilu je možné použiť reklamnú výšivku.

 

 

AK MÁTE ZÁUJEM O TENTO PRODUKT ZAVOLAJTE NA 042/ 465 09 91 ALEBO NÁM POŠLITE E-MAIL

 

Viac z tejto kategórie: « Sieťotlač Gravírovanie »

LEPIACE PÁSKY S POTLAČOU

Lepiace pásky s potlačou

PAPIEROVÉ TAŠKY

Papierové tašky

POLEP AUTOMOBILOV

caddy 180x132 2

REKLAMNÉ VÝŠIVKY

Reklamné výšivky, reklamná výšivka

SVETELNÁ REKLAMA

Svetelná reklama

REKLAMNÁ AGENTÚRA

ON-LINE KATALÓGY

katalogy new2019

Prehľad našich katalógov reklamných predmetov a textilu.

REKLAMNÉ PLOCHY

Reklamné plochy na prenájom

Vyberte si z portfólia našich reklamných plôch.

AUTOFÓLIE

Autofólie

Dodávame a montujeme autofólie.

LYONESS PARTNER

Lyoness partner

Sme obchodným partnerom nákupného spoločenstva Lyoness. Poskytujeme zľavu 9%.