Pripravujeme pre Vás katalóg žartovných tričiek

NOVINKY / INFO

CITYLIGHTY - CYITYLIGHT - REKLAMNÝ PÚTAČ

Ide o veľmi populárny a obľúbený nosič ako pre zákazníkov, tak pre zadávateľov. Citylighty bývajú umiestnené na lukratívnych miestach v meste – na peších zónach, v blízkosti nákupných centier, na autobusových zastávkach, v blízkosti budov, ktoré sú navštevované chodcami. Bývajú tak zaujímavým osviežením mestskej architektúry. Tieto vertikálne nosiče sú efektívne najmä na propagáciu nápojov, alkoholu, módnych značiek a telekomunikačných služieb - t.j. produktov dennej spotreby ľudí.

Strategické umiestnenie : Nosiče sú umiestnené na miestach s hustým výskytom pohybu chodcov. Umožňujú odovzdať odkaz čo najbližšie k miestu predaja. Môžete tak zvoliť najvhodnejšie posolstvo, na optimálne miesto, v správnom čase, pre správnu cieľovú skupinu.

Flexibilita pre kreativitu: Technológia podsvietenia a špeciálnej tlače dokáže zabezpečiť odlišnosť vizuálu počas dňa a počas noci. V noci preto môžete svoj vizuál osviežiť o prvky, ktoré počas dňa nie sú viditeľné.

Nepretržitá pôsobnosť: Citylighty fungujú vo dne, v noci. Nočné vizuály sú nepretržite podsvietené, preto sú viditeľné aj na diaľku.

Nízke náklady na 1000 oslovení: Vysoký zásah a penetrácia trhu zasahuje vybrané publikum pri nižších nákladoch v porovnaní s ostatnými médiami.

Katalógový list s technickými charakteristikami si môžete pozrieť tu: Katalógový list Citylight (PDF).

 

LEPIACE PÁSKY S POTLAČOU

Lepiace pásky s potlačou

PAPIEROVÉ TAŠKY

Papierové tašky

POLEP AUTOMOBILOV

caddy 180x132 2

REKLAMNÉ VÝŠIVKY

Reklamné výšivky, reklamná výšivka

SVETELNÁ REKLAMA

Svetelná reklama

ON-LINE KATALÓGY

katalogy new2020

Prehľad našich katalógov reklamných predmetov a textilu.

REKLAMNÉ PLOCHY

Reklamné plochy na prenájom

Vyberte si z portfólia našich reklamných plôch.

AUTOFÓLIE

Autofólie

Dodávame a montujeme autofólie.

VRBATA VENDING

vrbatavending

Sme dodávateľ výdajných nápojových a potravinových aov.