Vytlačiť túto stránku

Jedna z najlacnejších a najúčinnejších foriem reklamy, kde pri porovnaní pomeru ceny a veľkosti reklamnej plochy je to jeden z najvýhodnejších reklamných nosičov.

 

Napriek tomu, že sa nám zápalky v prvom rade spoja s fajčením a veľa spoločností z etického hľadiska nie je podporovateľom tejto ľudskej záľuby, vedia byť reklamné zápalky použité aj na zmysluplné činnosti. Určite vy aj vaši klienti máte radi letné opekačky alebo grilovačky, zapaľujete vonné sviečky, alebo tyčinky, čajové sviečky, aromatické lampy, alebo si zútulníte svoju obývačku ohňom v krbe, prípadne navaríte guláš v kotlíku na otvorenom ohni, či zapálite plynový sporák, alebo pošlete lampión šťastia so svojím prianím hore k oblohe.

Tu všade môžu byť veľmi efektne použité reklamné zápalky, ktoré ponesú vaše logo, alebo odkaz a budú vám a vašim klientom pomáhať vytvárať tieto príjemné chvíle v kruhu rodiny alebo priateľov. Reklamné zápalky ako môžete vidieť, sú používané na rôzne príležitosti, či už do kempu, na párty, na voľný čas. Sú malé, spratné, efektné a lacné.

 

  • - zápalky knihové

  • - zápalky hotelové

  • - zápalky hranolové

 

Bez príplatku Vám ponúkame výber farby hlavičky na zápalke a za príplatok cca 10% farebné telo zápalky.

 

AK MÁTE ZÁUJEM O TENTO PRODUKT ZAVOLAJTE NA 042/ 465 09 91 ALEBO NÁM POŠLITE E-MAIL